Про проект«Наддністрянські палатари»

Проект «Наддністрянські палатари» - Центр волонтаріату шести громад Могилів-Подільського району» реалізовується у Могилів-Подільському районі Вінницької області протягом 2021 року за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Головною метою проекту є розвиток культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у 6 територіальних громадах Могилів-Подільського району Вінницької області для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19, шляхом створення Центру волонтаріату "Наддністрянські палатари".

Проектом передбачено створення Центру волонтаріату «Наддністрянські палатари», проведення циклу тренінгів для 50 представників територіальних громад Могилів-Подільського району серед місцевої студентської молоді, налагодження процесу координації волонтерського руху за рахунок діджиталізації, створення можливостей для появи та розвитку волонтерських програм на території обраних територіальних громад.

Загальний бюджет проекту складає 435 183,00 грн, з яких 328 680,00 грн – фінансування Програми «U-LEAD з Європою» та 65 880,00 грн – власний внесок апліканта, 40 623,00 грн – внесок партнерів.

Ініціатором проекту є Могилів-Подільська міська рада

Аплікантом та виконавцем проекту є Громадська організація «Єврорегіон «Дністер»

Партнери проекту:  ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажний коледж», Яришівська сільська рада, Ямпільська міська рада, Вендичанська селищна рада, Чернівецька селищна рада, Муровано-Куриловецька селищна рада.

Головні етапи проекту:

На початковому етапі проекту заплановано створення Центру волонтаріату «Наддністрянські палатари» та відбір учасників навчальних заходів проекту. В циклі тренінгів візьме участь 50 осіб, які відбиратимуться серед місцевої студентської молоді на основі пропорційного представлення територіальних громад району. Завдяки залученим експертам, учасники тренінгів здобудуть знання та навики з волонтерської діяльності, проектного менеджменту, фандрейзингової діяльності та івент-менеджменту.

Протягом наступного етапу проекту учасниками проекту будуть розроблятися проекти майбутніх волонтерських ініціатив з методико-консультаційною підтримкою експертів та команди проекту. Також, будуть створені та запущені в дію 2 інтернет-платформи: місцева онлайн-платформа швидкого реагування "Волонтери VS COVID-19" з можливістю розміщення запитів на волонтерську допомогу та інформацією про існуючі волонтерські ініціативи та сайт Центру волонтаріату «Наддністрянські палатари» для полегшення комунікації між волонтерами та висвітлення інформації Центру. Протягом цього етапу, експертами та командою проекту буде розроблено Дорожню карту Центру волонтаріату.

На завершальному етапі проекту відбудеться аукціон волонтерських ініціатив, розроблених учасниками навчальних заходів проекту, розміщення цих ініціатив на краудфандинговій платформі, а також реалізація кращих волонтерських проектів на території громад Могилів-Подільського району.

Вся діяльність за проектом висвітлюватиметься на сторінці ГО «Єврорегіон «Дністер» та на сайтах партнерів.

За довідками звертайтеся до керівника проекту: Надія Гандзій ( +38 097 292 22 82, gandzijnadia@gmail.com)

Файли проекту на скачування

28 жовтня 2021 року, четвер
Ви активісти в своїх громадах та маєте ідею крутого соціального проєкту, але не знаєте як її реалізувати?
20 жовтня 2021 року, середа
В Могилів-Подільському районі Вінницької області розпочав свою діяльність Центр волонтаріату «Наддністрянські палатари»