Центр волонтаріату «Наддністрянські палатари»

Центр волонтаріату «Наддністрянські палатари»

В Могилів-Подільському районі Вінницької області розпочав свою діяльність Центр волонтаріату «Наддністрянські палатари». Громадську організацію створено в рамках проекту «Наддністрянські палатари» - Центр волонтаріату шести громад Могилів-Подільського району», що реалізується ГО «Єврорегіон «Дністер» у Могилів-Подільському районі Вінницької області протягом 2021 року за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Центр волонтаріату «Наддністрянські палатари» працює з метою створення можливостей для появи та розвитку волонтерських програм територіальних громад Могилів-Подільського району, залучення до волонтерської діяльності активних мешканців та ініціативних груп. Раніше, в рамках даного проекту було проведено тренінгові заходи для представників 7 територіальних громад (Могилів-Подільської, Мурованокуриловецької, Ямпільської, Яришівської, Чернівецької, Вендичанської та Бабчинецької) з волонтерської діяльності та проектного менеджменту. Нині волонтерські групи кожної громади розробляють проекти волонтерських ініціатив на території їх громад та готуються до майбутнього аукціону волонтерських ініціатив в рамках проекту. Також, розроблені проекти волонтерських ініціатив будуть розміщені на платформі швидкого реагування "Волонтери VS COVID-19".

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.